עד 8 מיליון ש''ח קרן הלוואות לעסקים מקרנות המדינה והבנקים

 

 

המלצות גולשים:

"מדהים! זאת המילה שעולה לי לראש כשאני חושבת על השירות שקיבלנו מהאתר המטורף הזה. פשוט לא יאמן איך שמילאנו פרטים ישר חזרו אלינו עם הצעות משתלמות. לבעלי יש חנות נעליים מצליחה וחשבנו שהגיע הזמן להתרחב ולפתוח סניף חדש, אבל חיפשנו הלוואת לעסקים קטנים עם העמדת בטחונות נמוכים. איכשהו מצאנו את האתר הזה, מילאנו פרטים די בסקפטיות אני חייבת להודות, וזה פשוט היה מושלם! קיבלנו הצעות אטרקטיביות מקרן תבור לעסקים וקרן קוריה נשאר לנו רק לבחור. כל עסק אני ממליצה בחום לבקש הלוואה רק מהאתר הזה, שמסדר תנאים מצוינים."

מיכל, עכו

"באמת כל הכבוד, דווקא אני כאחד שלא הכי מתלהב מהדברים האלה, חבר שלי אמר לי שהאתר הזה באמת עוזר במציאת הלוואה נוחה להקמת עסק, אז אמרתי ננסה מה אכפת לי. מה רבה הייתה הפתעתי כשהחלו להתקשר גופים שמלווים לעסקים והציעו לי מסלולים טובים שמתאימים לעסק המתחיל שלי ובדיוק לשימושים שבשבילם רציתי הלוואה ובסוף לקחתי הלוואה מקרן נתן. באמת הצלחה כבירה האתר הזה ואני מודה לכל העוסקים במלאכה ולצדיקים מאחורי האתר שפועלים למען העסקים, מה שקשה לי להגיד על המדינה."

שי, תל אביב

"מינו אותי להיות זו שמוצאת הלוואה לעסק המשפחתי הקטן שלנו, והאמת שחשבתי שזה קצת גדול עליי. התחלתי לחפש ובתור חסידה של האינטרנט זה היה המקום הטבעי שבחרתי למצוא בו את מי שיציע לי הלוואה. בהתחלה ביקרתי במספר אתרים שלא הציעו דברים אטרקטיביים, ואז מצאתי את האתר הזה. איזה שירות, איזו מהירות, ואילו הצעות מעולות! רק מילאתי את פרטיי, זה הכל, בלי שהייתי צריכה לצאת מהבית ולפנות לבנק או לחברות אחרות, הם פנו אליי והציעו לי הלוואות משתלמות ובריבית נמוכה שבאמת שלא הייתי משיגה עבור העסק במקומות אחרים. בזכותכם זכיתי להערכה מצד משפחתי."

רבקה, שוהם

לתקנון האתר