משכנתא למסורבי בנקים 95 אחוזי הצלחה

 

 

לקוחות ממליצים:

"אני רוצה להודות באמת מכל הלב לאתר ולאנשים שמנהלים אותו בצורה האמינה והמקצועית ביותר שיש. אני לא מאמין שיש עוד הרבה אתרים כאלה שכל כך רוצים לעזור לאנשים שלצערם הם מסורבי בנק כמוני בנושא של משכנתא או הלוואות גדולות אחרות. אין על האתר הזה, באמת מדהים שכל מה שהייתי צריך לעשות זה למלא פרטים, שאולי נראה בהתחלה מעט מחשיד או לא תמים, אבל בסוף מתברר כפעולה הקלה והחכמה ביותר שאפשר לעשות. שוב תודה ואני שמח להגיד שסגרתי משכנתא."

בועז, ראש פינה

"אני ובעלי החלטנו שהגיע הזמן לקחת משכנתא, ובשיחה עם הבנק גילינו שהוא לא שש להעניק לנו. מזל שחבר של בעלי המליץ לנו על האתר המדהים הזה. החלטנו לנסות ורשמנו את הפרטים שלנו שם. לא חיכינו זמן רב וכבר התחילו לזרום אלינו פניות מגופים מלווים לגיטימיים ומוכרים. שירות כזה מהיר ומקצועי אני לא זוכרת שקיבלתי הרבה זמן, והדובדבן שבקצפת מבחינתנו היה שההצעות שקיבלנו היו כל כך יותר טובות ממה שיכולנו להשיג לבד. פשוט מדהים!"

גילה, רמת גן

"האתר הזה הוא הצלחה כבירה! באמת שאני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיו. רציתי מאוד לקחת משכנתא ולעבור דירה, ודווקא לא סכום כל כך גבוה באופן יחסי, אבל הבנק סירב לי לצערי. כמוצא אחרון פניתי לאתר, ועכשיו במבט לאחור אני מצטערת שלא עשיתי את זה מראש וחוסכת עוגמת נפש, זמן יקר והרבה כסף. לאחר שהכנסתי את הפרטים שלי ולחצתי על שלח, הייתי סקפטית, אבל לא לאורך זמן כי מהר מאוד התחלתי לקבל טלפון ופניות מגופים שממש רצו לתת לי משכנתא בתנאים משתלמים ביותר. זה לא חלום, האתר הזה באמת עוזר רבות לאנשים. אני ממליצה עליו בחום."

אניטה, אילת

לתקנון האתר